• Tasarımlarının emin ellerde

  Gazete Tasarımı

  Yerel bir gazete çıkarmak istiyorsunuz. Ancak en büyük sorun gazetenin taarımının nasıl olacağı mı? Artık bunları sorun etmeyin. Çünkü sizin için bu işi Okan Diril yapıyor.. Devamını Oku

  Okan DiriL
 • YEREL GAZETE TASARIMINDA

  UYGUN FİYAT

  Yerel gazetelere yardımcı olabilmek için fiyatlarımızı minum seviyede tutuyoruz. Amacımız sizlere yardımcı olabilmek. Lütfen fiyatlarımızı inceleyin.Tasarım fiyatları

  Okan DiriL
 • GAZETE TASARIMI NASIL YAPILIR?

  TASARIM DESTEĞİ

  Süreli yayın çıkarmanın inceliklerini biliyoruz. Bu doğrultuda sizlere eleman yetiştirme konusunda da yardım ediyor ve destek sunuyoruz. Detayları incele

  Okan DiriL
 • UZMAN WEB TASARIMLAR

  WEB TASARIM

  Web tasarımda özel işlere imza atıyoruz. Uygun fiyat ile sizlere yardımcı olmak için çalışıyoruz. Kurduğunuz yerel gazete de bir internet sitesine ihtiyacınız olacak. Detayları inceleyin

  Okan DiriL
Okan DiriL Okan DiriL Okan DiriL Okan DiriL

Gazete tasarımı


Yerel gazete tasarımı konusunda 15 yılı aşkın tecrübemiz ile sizlere yardımcı olabilmek için burdayız. Yerel gazetelerde günlük, haftalık yada aylık olarak çıkaracak olduğunuz yayınlarda Yerel Gazetecilik alanında danışmanlık hizmetleri, Gazete tasarımı ve yine yerel gazeteleriniz için internet üzerinden gerekli olan web tasarım hizmetlerini sizlere sunuyoruz.

Gazete Tasarım konusunda verilerinizi toparlayarak internet üzerinden bizlere yolluyorsunuz. Aynı gün içerisinde tasarımlarınız indesing gazete ve dergi hazırlama programında yapılarak sizlere pdf olarak teslim ediliyor.
Gazete tasarımında dikkat edilmesi gereken ve sizden istenilenleri ayrıca çalışma prensiplerimizi şu şekilde sıralayabiliriz.
-Haberler resmi ve yazısı aynı klasörde olacak şekilde hazırlanmalıdır.
-Manşet Özellikle belirlenmeli ve klasör ismi olarak belirtilmelidir.
-Tasarımda hangi haberin hangi sayfada olması konusunda karar vermek istiyorsanız haber başlığını nı ve girmesini istediğiniz sayfayı belirterek word belgesinde düzenli olarak yazabilirsiniz.

Gazete Baskısı konusunda da isteğe bağlı olarak yardımcı olmaktayız. Siyah beyaz tabldot boy baskı talepleriniz için iletişim kurarak bilgi alabilirsiniz.

Gazete tasarımı hakkında

Gazete tasarımı yaparken bilhassa yerel gazetelerde yerel haberlerin ağırlıklı olmasına dikkat edilmelidir. Bizler tasarımı çıkarırken yerel haberleri daha görünür ve gazete manşetleri olacak şekilde daha vurgulu olarak okuyucuya sunmaktayız.